Rejestracja:
tel.: +48 22-863-90-69+48 22-266-04-17

I Wizyta Położnicza

Kiedy para stara się o dziecko, z niecierpliwością oczekuje potwierdzenia, że staną się rodzicami. Często zdarza się, że kobieta tak bardzo chce usłyszeć „jest Pani w ciąży”, że zaraz po...

Z dzieckiem na wakacjach

Nadeszło lato, a z nim pora rodzinnych wyjazdów. Kiedy wyjeżdżają dorosłe osoby to pakują się same, szybko i sprawnie, bo wiedzą co im potrzeba. A jak zapakować walizkę dla malucha?...

Katar u dzieci

Katar to najczęstsza dolegliwość u dzieci. Część rodziców traktuje to jak zło konieczne związane z okresem dzieciństwa, inni przejmują sie każdym smarknięciem. Czy katarem należy sie przejmować i co zrobić...

Krwawienie z nosa

Przyczyn krwawień z nosa jest wiele, poczynając od błahych związanych z uszkodzeniem śluzówki podczas dłubania w nosie, czy nadużywaniem leków donosowych, aż po ciężkie mogące być sygnałem chorób ogólnoustrojowych.

Pielęgnacja małego dziecka

Zostało naukowo dowiedzione, że nasza skóra i śluzówki są obficie skolonizowane przez bakterie. Wiadomo też , że bakterie te są nam niezbędne, gdyż m.in. chronią przed mikrobami wywołującymi choroby oraz dbają o prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego. Tak więc wszelkie działania prowadzące do sterylizacji naszego środowiska zewnętrznego nie są korzystne.

Ciemieniucha

Zmiany skórne pod postacią żółtych łusek pokrywających główkę dziecka są obecnie powodem zmartwienia wielu młodych mam. Spowodowane jest to prawdopodobnie częstym przekonaniem, że jest to objaw alergii.

Czerwone policzki u niemowląt

Czerwone policzki u niemowląt są częstym pierwszym objawem alergii u dziecka, zwłaszcza gdy dołączają się objawy wyprysku - czerwone grudki i pęcherzyki często pękające i sączące. Do tych objawów dołącza się świąd, charakterystyczny objaw atopowego zapalenia skóry.

Przewodnik dla rodziców

Niebawem na świat przyjdzie Wasze dziecko, Wasz największy skarb, dlatego warto już dzisiaj pomyśleć o opiece pediatrycznej. Bardzo pragnęlibyśmy być dla Was podporą, przewodnikiem i wsparciem w opiece nad Waszym maluszkiem.

Mamo, chce mi się pić

Takie zdanie często słyszy każda mama. Czym teraz dzieci gaszą swoje pragnienie? Możliwości jest bardzo wiele. Najczęściej dzieci wybierają kolorowe butelki ozdobione bohaterami kreskówek albo postaciami z reklam. To przyciąga ich wzrok, cieszy kolorami i zachęca do wzięcia.

Odwiedź nas

  • ul. Popularna 62A
    02-473 Warszawa

  • Godziny otwarcia:
    pn-pt od 08:00-21:00, sob od 09:00-15:00

Umów wizytę