Rejestracja:
tel.: +48 22-266-04-17
lub +48 22-863-90-69
tel. kom. 790-267-888
e-mail: info@cityclinic.pl

Bezbolesna i kompleksowa diagnostyka przewodu pokarmowego, układu oddechowego i moczowego

Badania endoskopowe

Witamy na stronie City Clinic, gdzie oferujemy profesjonalne badania endoskopowe, takie jak kolonoskopia, gastroskopia, fiberoskopia oraz cystoskopia. Nasza klinika zapewnia kompleksową diagnostykę przewodu pokarmowego, układu oddechowego i moczowego, wykorzystując najnowocześniejsze technologie i metody badawcze. Dzięki naszym doświadczonym specjalistom i zaawansowanemu sprzętowi medycznemu, możemy szybko i precyzyjnie wykrywać choroby, co pozwala na wdrożenie skutecznego leczenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i umówienia się na wizytę w City Clinic – Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze.

Logopedia

Jeśli poszukujesz placówki medycznej oferującej szeroki zakres opieki logopedy, psychologa, neurologa czy laryngologa - oferta City Clinic jest dla Ciebie.

Psychiatria

Potrzebujesz konsultacji psychiatrycznej, odczuwasz problemy z samopoczuciem psychicznym? Wizyta u lekarza psychiatry w City Clinic pozwoli przeprowadzić diagnozę samopoczucia i pomoże zbadać czy pacjent ma do czynienia z chorobą somatyczną czy spełnia kryteria rozpoznania depresji, stanów lękowych, psychotycznych lub nerwicowych.

Neurologia

Neurologia w naszej placówce medycznej to skuteczna diagnostyka i leczenie chorób, wad obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego, sprawdzenie prawidłowości odruchów, czucia i zborności oraz siłę i ruchomość kończyn.

Laryngologia

Masz problemy ze schorzeniami nosa, uszu, krtani, gardła, zatok, ostrymi lub przewlekłymi stanami zapalnymi górnych dróg oddechowych? Zapraszamy do naszej placówki także jeśli potrzebujesz wsparcia przy trudnościach z oddychaniem, chrapaniem, pochrapywaniem lub bezdechem sennym.

Fizjoterapia i terapia manualna

Specjaliści fizjoterapii dorosłych w centrum medycznym City Clinic proponują zabiegi terapii manualnej. Na pierwszej wizycie przeprowadzamy szczegółowy wywiad i badanie, w celu wykluczenia przeciwwskazań, ustalamy przyczyny problemu i plan terapii....

Endokrynologia

Jeśli potrzebujesz konsultacji dotyczącej czynności tarczycy, przytarczyc, nadnerczy, jajników, jąder lub też potrzebujesz pomocy z powodu zmian skórnych takich jak trądzik czy wypadanie włosów.

Proktologia

Odczuwasz dyskomfort układu pokarmowego lub obawiasz się problemów związanych z chorobami jelita grubego i odbytnicy? Sprawdź naszą ofertę w zakresie proktologii i skorzystaj z badania anoskopii i retroskopii pod okiem wykwalifikowanego lekarza specjalisty.

Dermatologia

Szukasz konsultacji jak poradzić sobie z oznakami starzenia, problemem potliwości lub zastanawiasz się nad doborem kosmetyków w zależności od potrzeb i rodzaju skóry? Zapraszamy do lekarza dermatologa w City Clinic.

Odwiedź nas

  • ul. Popularna 62A
    02-473 Warszawa

  • Godziny otwarcia:
    pn-pt od 08:00-21:00, sob od 09:00-15:00, , Konto bankowe: , BNP PARIBAS 05 2030 0045 1110 0000 0165 5320

Umów wizytę