Rejestracja:
tel.: +48 22-266-04-17
lub +48 22-863-90-69
tel. kom. 790-267-888
e-mail: info@cityclinic.pl

Bilanse dzieci

Bilanse są okresowymi badaniami profilaktycznymi wykonywanymi u dzieci zdrowych począwszy od urodzenia do 18 roku życia. Badania kontrolne są przeprowadzane są przez lekarza pediatrę lub lekarza rodzinnego z pomocą pielęgniarki w obecności rodziców dziecka.

Neurologia dziecięca

Konsultacje u lekarza neurologa są szczególnie ważne u dzieci najmłodszych, gdzie dzięki szybkiej konsultacji, podjęciu prawidłowego leczenia i rehabilitacji w City Clinic dajemy duże szanse na prawidłowy rozwój.

Pediatria

Opieka pediatryczna w naszej placówce to pewność, że Twoje dziecko powierzasz specjalistom z bogatym doświadczeniem klinicznym i ambulatoryjnym. Oferujemy kompleksową opiekę medyczną począwszy od narodzin, aż do uzyskania pełnoletności.

Laryngologia

Masz problemy ze schorzeniami nosa, uszu, krtani, gardła, zatok, ostrymi lub przewlekłymi stanami zapalnymi górnych dróg oddechowych? Zapraszamy do naszej placówki także jeśli potrzebujesz wsparcia przy trudnościach z oddychaniem, chrapaniem, pochrapywaniem lub bezdechem sennym.

Gabinet Zabiegowy

Wiemy, że szczepienia, pobranie krwi i inne zabiegi są szczególnie trudne dla naszych najmłodszych pacjentów, dlatego personel medyczny pracujący w City Clinic to dyplomowane pielęgniarki i lekarze mający wieloletnie doświadczenie na oddziałach pediatrycznych i doskonałe podejście do dzieci.

Dermatologia

Szukasz konsultacji jak poradzić sobie z oznakami starzenia, problemem potliwości lub zastanawiasz się nad doborem kosmetyków w zależności od potrzeb i rodzaju skóry? Zapraszamy do lekarza dermatologa w City Clinic.

Chirurgia

Potrzebujesz konsultacji chirurgicznej lub zabiegu? W centrum medycznym City Clinic zajmujemy się skutecznym rozpoznawaniem i leczeniem schorzeń metodami operacyjnymi oraz prowadzimy fachowe konsultacje chirurgiczne.

Alergologia

Masz problem z alergią? W naszej placówce leczymy atopowe zapalenie skóry, problemy z układem oddechowym takie jak alergiczny nieżyt nosa lub astma oskrzelowa, zapalenie spojówek czy też biegunki, zaparcia, zaburzenia przyrostu masy ciała, zespół złego wchłaniania i bóle brzucha.

Odwiedź nas

  • ul. Popularna 62A
    02-473 Warszawa

  • Godziny otwarcia:
    pn-pt od 08:00-21:00, sob od 09:00-15:00, , Konto bankowe: , BNP PARIBAS 05 2030 0045 1110 0000 0165 5320

Umów wizytę