Rejestracja:
tel.: +48 22-863-90-69
lub +48 22-266-04-17
e-mail: rejestracja@cityclinic.pl

dr Marcin Radko

Urolog, androlog

Wszyscy lekarze
Umów wizytę online
 • Dni przyjęć

  środa

 • Języki: polski, angielski

  Dr Marcin Radko ukończył studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 2007 roku. Aktualnie związany z Kliniką Urologii Ogólnej, Czynnościowej i Onkologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego CSK MON...
  Czytaj więcej

Więcej o lekarzu

Języki: polski, angielski

Dr Marcin Radko ukończył studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 2007 roku. Aktualnie związany z Kliniką Urologii Ogólnej, Czynnościowej i Onkologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego CSK MON w Warszawie. Posiada specjalizację z urologii i tytuł Fellow of the European Board of Urology (FEBU). W roku 2016 uzyskał europejski tytuł specjalisty androloga klinicznego (European Academy of Andrology). Odbył liczne staże oraz kursy z zakresu diagnostyki i leczenia niepłodności i urologii  w wielu ośrodkach w Polsce i w Szwajcarii. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu zaburzeń płodności męskiej oraz chorób układu moczowo-płciowego u kobiet i mężczyzn.  Posiada doświadczenie w diagnostyce USG moszny i gruczołu krokowego.

W naszej klinice wykonuje także zabiegi operacyjnego leczenia żylaków powrózka nasiennego, stulejki i wędzidełka oraz cystoskopię i wazektomię.

Dodatkowe aktywności:

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego, European Association of Urology i Polskiego Towarzystwa Andrologicznego, posiada certyfikat specjalisty andrologii klinicznej European Academy of Andrology oraz Polskiego Towarzystwa Andrologicznego.

Dr Radko konsultuje pacjentów w języku: angielski i polskim.

Odwiedź nas

 • ul. Popularna 62A
  02-473 Warszawa

 • Godziny otwarcia:
  pn-pt od 08:00-21:00, sob od 09:00-15:00

Umów wizytę