Rejestracja:
tel.: +48 22-863-90-69
lub +48 22-266-04-17
e-mail: rejestracja@cityclinic.pl

Katarzyna Gruszczyńska

Trener personalny, dietetyk, instruktor Pilates

Wszyscy lekarze
Umów wizytę online
 • Dni przyjęć

  piątek

 • Katarzyna Gruszczyńska ukończyła Dietetykę i technologię żywienia człowieka w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (SGGW). Specjalizuje się w dietach redukcyjnych i eliminacyjnych. Największy nacisk kładzie na wypracowanie u podopiecznych...
  Czytaj więcej

Więcej o lekarzu

Katarzyna Gruszczyńska ukończyła Dietetykę i technologię żywienia człowieka w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (SGGW).

Specjalizuje się w dietach redukcyjnych i eliminacyjnych. Największy nacisk kładzie na wypracowanie u podopiecznych prawidłowych nawyków żywieniowych i poprawę kondycji fizycznej.

Ponadto, jest trenerem personalnym ze specjalizacją CORE i instruktorem metody Pilates na matach I i II stopnia, z uprawnieniami do pracy w grupach tzw. zwiększonego ryzyka tj. senior, kobieta po porodzie. Prowadzi też zajęcia zdrowy kręgosłup, rolowanie, wzmacnianie i treningi indywidualne. Jest zwolennikiem podejścia holistycznego, dlatego opiekuje się podopiecznymi począwszy od oceny i modyfikacji jadłospisu, poprzez ustalenie indywidualnego planu żywienia i suplementacji oraz planu treningowego, modyfikowanych wraz z postępami, aż do osiągnięcia ustalonych wspólnie celów.

Prywatnie lubi gotować, dlatego jej diety są smaczne i dopasowane do umiejętności i preferencji kulinarnych podopiecznych. W wolnym czasie ćwiczy jogę, chodzi po górach, ale również znajduje czas na podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych – dietetycznych i trenerskich.

Odwiedź nas

 • ul. Popularna 62A
  02-473 Warszawa

 • Godziny otwarcia:
  pn-pt od 08:00-21:00, sob od 09:00-15:00

Umów wizytę