Rejestracja:
tel.: +48 22-266-04-17
lub +48 22-863-90-69
tel. kom. 790-267-888
e-mail: info@cityclinic.pl

Blog

Przeczytajcie naszego bloga pisanego przez doświadczonych lekarzy i specjalistów pracujących w City Clinic

Wszystkie wpisy

Przewodnik dla przyszłych rodziców

Właśnie dowiedzieliście się, że powiększy Wam się rodzina. Przed Wami czas ciąży, dziewięć miesięcy przygotowań na powitanie dziecka.

Zespół lekarzy, położnych i pielęgniarek z City Clinic gorąco pragnie uczestniczyć w tych przygotowaniach. Chcemy Was wspierać, uczyć, pomagać stawać się rodzicami. Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem i z zamiłowaniem wykonujemy swoją pracę. Sami też jesteśmy rodzicami, wiemy czym jest dla Was ciąża i pojawienie się nowego członka rodziny.

Proponujemy Paniom opiekę lekarza ginekologa-położnika, który od potwierdzenia ciąży i założenia karty, aż do porodu będzie czuwał nad matką i maleństwem. Zleci konieczne badania, odpowie na nurtujące pytania i wątpliwości.

Z myślą o naszych pacjentkach przygotowaliśmy przestronne gabinety, z wydzieloną częścią przeznaczoną do badania, łazienką oraz wyposażeniem dodatkowym, aby zapewnić maksymalny komfort i poczucie intymności. W City Clinic każda kobieta może oczekiwać indywidualnego podejścia i życzliwego traktowania. Konsultacje lekarskie w City Clinic odbywają się bez presji czasu i otoczenia. Zapraszamy Panie w towarzystwie partnerów i osób bliskich.

W City Clinic proponujemy ciężarnym zajęcia w Szkole Rodzenia oraz konsultacje z zespołem specjalistów: diabetologiem, internistą, stomatologiem, dermatologiem, psychologiem, fizjoterapeutą, dietetykiem, położną laktacyjną.

Naszym pacjentkom pokazujemy, że ciąża to radosny czas oczekiwania na nowego członka rodziny.

Z poważaniem,
Dr Mariusz Wójtowicz
Ginekolog – położnik
Prezes Zarządu City Clinic

 

POBIERZ PRZEWODNIK DLA CIĘŻARNYCH

 

———————————

Zamieszczone teksty stanowią własność intelektualną autorów, tym samym nie mogą być wykorzystywane w całości lub w części bez zgody autorów.

Odwiedź nas

  • ul. Popularna 62A
    02-473 Warszawa

  • Godziny otwarcia:
    pn-pt od 08:00-21:00, sob od 09:00-15:00, , Konto bankowe: , BNP PARIBAS 05 2030 0045 1110 0000 0165 5320

Umów wizytę