City Clinic – pewna opieka medyczna

City Clinic to prywatna placówka medyczna w Warszawie nie związana z NFZ.
Starania naszej kadry, lekarzy i pielęgniarek centrum medycznego City Clinic od lat budują silną i pewną pozycję wśród prywatnych klinik na polskim rynku.

W City Clinic wiemy, że opieka medyczna może budzić obawy o pewność diagnoz, terminowość zabiegów i fachowość świadczonych usług. Dlatego główną misją naszego centrum medycznego jest pomoc Pacjentom w najwyższej możliwej jakości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom świadczymy kompleksowe usługi, konsultacje, zabiegi i leczenie. Nasi lekarze z wieloletnią praktyką kliniczną odbywaną w kraju i za granicą, bogatym dorobkiem naukowym, a także zespół doświadczonych terapeutów, pielęgniarek i położnych to pewność i poczucie bezpieczeństwa. Wierzymy, że ludzie wykonujący swój zawód z pasją i zaangażowaniem pozwolą Pacjentom poczuć, że Ich zdrowie jest w dobrych rękach.

Jednak centrum medyczne City Clinic to nie tylko nie tylko najwyższy standard, dobrzy lekarze, komfort, rodzinna i przyjazna atmosfera. To również światowy standard wyposażenia i kompetencji w ich obsłudze. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, staramy się wykorzystywać w terapii najnowsze metody leczenia tak, aby Pacjentowi pomóc szybko, sprawnie i skutecznie.

Najistotniejszy jest dla nas komfort i zadowolenie pacjenta, dlatego w sposób ciągły rozszerzamy naszą ofertę dla pacjentów, dokładając wszelkich starań, aby jakość naszych usług była najwyższa. Możecie nam Państwo zaufać i powierzyć swoje zdrowie w doświadczone ręce.

Pacjenci o nas

 • Polecam z całego serca! Opieka doskonała, ale najważniejsze, że leczenie w 100% zakończone sukcesem :) Dziękuję przede wszystkim dr. M. Wójtowiczowi za rzetelne podejście do tematu, no i za ten mały cud, który właśnie słodko śpi.

  Anna
 • Pozdrawiam cały Zespół Kliniki i bardzo dziękuję za pomoc. Wspaniałe miejsce, a dr Hubert cudowny lekarz Polecam.

  Krzysztof

Nasi partnerzy

Odwiedź nas

 • ul. Popularna 62A
  02-473 Warszawa

 • Godziny otwarcia:
  pn-pt od 08:00-21:00, sob od 09:00-15:00

Umów wizytę